November 18,2021

Wideo: Asus Memo Pad FHD 10 w praktyce

by Kolbowicz Marek

Asus Memo Pad FHD 10 nie tylko wygląda stylowo, jego wyświetlacz Full HD zapewnia również ostry jak brzytwa obraz ze stabilnymi kątami widzenia. Trochę rozczarowuje brakujący slot na kartę SIM i nieco skromny aparat. Przyjrzeliśmy się bliżej urządzeniu i nakręciliśmy pierwszy film.

Asus Memo Pad HD 7 ma nowego starszego brata. Przy grubości 9,5 milimetra Memo Pad FHD 10 jest nawet nieco cieńszy od 7-calowego urządzenia, ale waży prawie dwa razy więcej przy 580 gramach. Tablet posiada 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1200 pikseli). Pod maską Memo Pad FHD 10 znajduje się dwurdzeniowy procesor Intel Atom z 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Jest gniazdo na karty microSD, a kupujący otrzymują również 5 GB miejsca w chmurze w Asus WebStorage na nieograniczony czas.

W tym miejscu znajdziesz zewnętrzne treści z YouTube, które uzupełniają artykuł. Możesz go wyświetlić i ponownie ukryć jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przekazywanie danych osobowych stronom trzecim. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

Aparaty są jednak nieco rozczarowujące. Podobnie jak w przypadku Memo Pad HD 7, z przodu znajduje się 1,2-megapikselowy aparat do wideotelefonii i 5-megapikselowy aparat z tyłu. W przypadku tabletu w tym przedziale cenowym należy wbudować coś lepszego. Memo Pad FHD 10 również nie ma gniazda na kartę SIM. Oprócz WLAN 802.11a / b / g / n, interfejsu micro-USB i Bluetooth 3.0, ma wyjście micro-HDMI przed mniejszym modelem.

Tył Memo Pad FHD 10 to klejnot, zwłaszcza w porównaniu z poprzednim modelem. Dzięki gumowej powłoce i rombowemu wzorowi tablet bardzo wygodnie leży w dłoni i wygląda znacznie lepiej bez błyszczącego plastiku. Asus podaje sugerowaną cenę detaliczną na poziomie 349 euro. Memo Pad FHD 10 jest już dostępny w niemieckich sklepach w kolorze niebieskim, białym i różowym

więcej na ten temat

#Notatnik FHD 10

#Asus

#Notatnik

# Tablet z Androidem

#Tablet

  • Kolbowicz Marek
  • November 18,2021

Leave a Reply