October 12,2023

lenovo-b50-30-intel-celeron-n2840

by Kolbowicz Marek

Laptop HP 15-dy0013ds Intel Celeron N, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 10 Home

Pojemność baterii 41wh

Pojemność baterii laptopa mierzy się w watogodzinach (Wh), a także miliamperogodzinach (mAh). Im wyższa jest pojemność baterii, tym dłuższy będzie jej czas pracy. To bez wątpienia jeden z najważniejszych parametrów dla osoby, która swojego urządzenia używa głównie do pracy w "terenie". Jeśli jednak korzystamy z komputera w stałym miejscu z podłączeniem do ładowarki, mnniej pojemna bateria nie powinna być dużym problemem.

Intel Celeron

Klikając przycisk zarejestruj się, akceptuję Regulamin.

Przyjmuję do wiadomości, że OLX wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii. OLX wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

lenovo-b50-30-intel-celeron-n2840

Lenovo B50-30

Nowa generacja Matryc HD

Laptop posiada matową matrycę HD o rozmiarze 15,6" i rozdzielczości 1366x768 pikseli. Dostrzeżesz jeszcze więcej szczegółów i zdobędziesz przewagę w grach komputerowych. Laptop lenovo B50-30 oferuje jeszcze lepszą głębię kolorów.

Intel Celeron Procesor Intel Celeron N2840 (2,16 - 2,58 GHz) zapewni niezawodność, której potrzebujesz do codziennej pracy czy zabawy. Obok sprawdzonej wydajności oraz atrakcyjnej ceny, układy te gwarantują długi czas pracy baterii, płynną obsługę multimediów i przeglądania Internetu, a dzięki zintegrowanym układom graficznym - doskonałą rozrywkę w niewymagających grach. Przy wsparciu niezawodnej pamięci operacyjnej RAM DDR3, notebook oferuje płynną pracę systemu i szybkie uruchamianie aplikacji.

Zintegrowana karta graficzna W laptopie lenovo B50-30 intel celeron zastosowano zintegrowaną kartę graficzną Intel HD Graphics. Wraz z dużą pamięcią operacyjną pozwala na komfortową pracę z grafiką, bądź na toczenie rozgrywek w wymagających grach komputerowych. Kiedy zależy nam na szybkości pracy i satysfakcjonującej rozrywce, karta graficzna Intel zapewni wszystko na maksymalnym poziomie. Aplikację będą przebiegały płynnie i komfortowo. Technologia Intel jest obecnie zintegrowana z procesorem.

Pamięć RAM W Lenovo B50-30 zamontowano szybkie pamięci RAM DDR3 o pojemności 4 GB (do wyboru wersja z 6 GB i 8 GB).

Przechowuj pliki Laptop występuje w różnych opcjach dyskowych. Oferujemy dyski bardzo pojemne HDD jak i szybkie, wydajne i niezawodne dyski SSD. Zalecamy połączenie tych dwóch rodzajów dysków i uzyskanie najlepszej wydajności dysków. Oferujemy tylko sprawdzone marki dysków twardych.

System operacyjny

Laptop Lenovo B50-30 jest wyposażony w najnowszą wersje systemu operacyjnego Windows 10. Dzięki rozbudowanym funkcjom, lepszemu wyglądowi i lepszej optymalizacji systemu, Twój laptop Lenovo będzie działać szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Windows 10 oferuje wiele darmowych aplikacji a także umożliwia integrację z innymi urządzeniami mobilnymi.

Laptop obsługuje standard WiFi 802.11 b/g/n, który pozwala na przesyłanie danych z dużą prędkością. Możesz teraz błyskawicznie poruszać sie po witrynach internetowych oraz korzystać z innych zasobów wirtualnego świata, praktycznie bez żadnych ograniczeń. Technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań. Odbieraj pocztę, oglądaj filmy online, poprowadź wideokonferencję, korzystaj z portali społecznościowych lub rób te wszystkie rzeczy na raz. Doskonałe parametry tego laptopa dają Ci taką możliwość. Dodatkowo laptop wyposażony jest w technologię Bluetooth.

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ Uwaga! Laptopy są objęte 24 miesięczną gwarancją lub 12 miesięczną w przypadku zakupu na fakturę VAT (firma). Dodatkowo jest możliwość wydłużenia gwarancji o 12 miesięcy za 199 zł. W przypadku awarii sprzętu do miesiąca od zakupu, laptop jest wymieniany a nie naprawiany. Klawiatura zagraniczna QWERTY (kraje zachodniej Europy, różnica w znakach interpunkcyjnych) do każdego laptopa dołączone nakładki spolszczające klawiaturę (tylko na znaki interpunkcyjne), które są prawie niewidoczne i nie przeszkadzają w poprawnym użytkowaniu. Laptopy są wysyłane w specjalnych certyfikowanych opakowaniach wysyłkowych.

  • Kolbowicz Marek
  • October 12,2023

Leave a Reply