November 23,2021

hide.me VPN za jedyne 39,99 euro jako roczna subskrypcja

by Kolbowicz Marek

Żadna inna roczna subskrypcja VPN nie jest obecnie tak tania jak oferta hide.me. Za rok plus 3 miesiące płacisz tylko 39,99 euro.

Jeśli wykupisz roczny pakiet VPN hide.me na wszystkie swoje urządzenia, obecnie płacisz tylko 39,99 euro, a dodatkowo otrzymujesz 3 miesiące. Po upływie 15 miesięcy subskrypcja jest automatycznie odnawiana i kosztuje 39,99 euro za każdy dodatkowy rok - do momentu anulowania.

Kliknij tutaj, aby uzyskać roczny pakiet VPN hide.me za 39,99 euro

Wiosenna wyprzedaż hide.me VPN trwała od 19 marca. przez trzy dni. Dzięki współpracy hide.me z PC-Welt i Macwelt nadal możemy zaoferować ekskluzywną cenę 39,99 euro. Możesz zamówić pakiet roczny ze zniżką tylko za pomocą linków w tym artykule. Masz 30 dni od zakupu na zwrot produktu i zwrot pełnej kwoty.

Kiedy surfujesz na serwerach hide.me, uzyskujesz maksymalną prędkość surfowania i przesyłania strumieniowego. Hide.me gwarantuje, że nigdy nie będzie ograniczać wydajności serwera, na przykład w celu obniżenia kosztów, ale raczej w celu zapewnienia szybkich połączeń w dłuższej perspektywie. Po prostu wybierz jeden z 60 krajów, po których chcesz surfować - oprogramowanie automatycznie uruchomi najszybszy dostępny serwer z tego kraju.

Surfujesz całkowicie anonimowo. Żadne dane prywatne ani osobiste nie są zapisywane i nie są tworzone żadne dzienniki. Powinno to być technicznie niemożliwe ze względu na sam projekt oprogramowania.

Możesz korzystać z VPN na dowolnym urządzeniu. hide.me dostarcza aplikacje na komputery PC, Mac, smartfony, tablety, dla Apple TV, Fire TV i dla każdego systemu operacyjnego. Jednocześnie do jednego konta użytkownika można podłączyć do 10 urządzeń.

Chroń swoją prywatność teraz dzięki hide.me VPN od 2,66 € / miesiąc

W naszym przeglądzie są inne tanie oferty VPN

Przeczytaj także:


Wielki test porównawczy VPN

  • Kolbowicz Marek
  • November 23,2021

Leave a Reply