December 21,2021

Ashampoo Photo Commander 15

by Kolbowicz Marek

Ashampoo Photo Commander 15 to oprogramowanie Windows do zarządzania, edycji i prezentacji zdjęć. W nowej wersji zespół programistów zwrócił szczególną uwagę na ulepszone funkcje organizacyjne. Oprócz klasycznych opcji sortowania nowe jest popularne geotagowanie. Ponadto, według producenta, obecnie możliwe jest dokonywanie optymalizacji i konwersji poprzez przetwarzanie wsadowe dowolnej liczby obrazów jednocześnie.

Ashampoo Photo Commander 15: Przegląd funkcji programu Źródło: Ashampoo $ ('.MagnificPopup'). MagnificPopup ({
typ: 'obraz'
});

Organizuj efektywniej

Im większa kolekcja zdjęć, tym trudniej jest śledzić rzeczy. Ashampoo Photo Commander 15 wspiera Cię wieloma opcjami filtrowania i grupowania. Na przykład możesz sortować nagrania według lokalizacji, daty, formatu, oceny itp., a także chronologicznie, tematycznie lub indywidualnie.

Nowość: Funkcja geotagowania Źródło: Ashampoo $ ('. MagnificPopup'). MagnificPopup ({
typ: 'obraz'
});

Geotagi dla poszczególnych map

Dzięki geotagowaniu nowoczesne aparaty i smartfony mogą rejestrować, gdzie zostało zrobione zdjęcie. Nowy Ashampoo Photo Commander 15 może przetwarzać te dane i konwertować długości i szerokości geograficzne na kraje, miasta i ulice. Jeśli na zdjęciach nie ma geotagów, te dane geograficzne można dodać bez wcześniejszej wiedzy i dla dowolnej liczby zdjęć.

Sterowanie na PC, obecne na innym monitorze Źródło: Ashampoo $ ('. MagnificPopup'). MagnificPopup ({
typ: 'obraz'
});

Zmieniony tryb prezentacji

Możesz sterować pokazem slajdów na komputerze, gdy jest on prezentowany publiczności na innym monitorze, projektorze lub telewizorze.

Cena i dalsze informacje

Ashampoo Photo Commander 15 kosztuje około 60 franków. Odwiedź witrynę producenta, aby uzyskać więcej informacji.

  • Kolbowicz Marek
  • December 21,2021

Leave a Reply