May 30,2022

ActiveProtect

by Kolbowicz Marek

Chroni przed szkodnikami: ActiveProtect Źródło: Abelssoft $ ('. MagnificPopup'). MagnificPopup ({
typ: 'obraz'
}); Nowe złośliwe oprogramowanie komputerowe rozprzestrzenia się bardzo szybko w Internecie, więc skaner antywirusowy na domowym komputerze z trudem nadąża. Tutaj Abelssoft wskakuje w lukę. ActiveProtect dba o folder pobierania, czyli katalog, w którym przechowywane są wszystkie nowo pobrane z Internetu pliki. Pliki te są automatycznie przesyłane do chmury i sprawdzane tutaj przez ponad 50 skanerów jednocześnie.

Czerwone chrząszcze na szkodliwe pliki

Pliki, które zostały sprawdzone i zatwierdzone jako bezpieczne, są oznaczone zielonym znacznikiem wyboru w menedżerze plików. Z drugiej strony zainfekowane pliki są oznakowane czerwonym chrząszczem. Ponadto, według producenta, takich plików złośliwego oprogramowania nie da się już otworzyć i dlatego nie powinny być w stanie uszkodzić komputera.

Wersje, cena i inne informacje

Oprócz darmowej wersji, która zawiera reklamy i oferuje tylko podstawową ochronę, pełna wersja, która jest wolna od reklam, umożliwia monitorowanie do dziesięciu dodatkowych folderów. Ponadto możliwe jest analizowanie plików w całym systemie pod kątem złośliwego oprogramowania, wirusów i tym podobnych, klikając prawym przyciskiem myszy. Pełna wersja kosztuje około 25 franków przy rocznej licencji. Odwiedź witrynę producenta, aby uzyskać więcej informacji.

Pliki, które zostały sprawdzone i uznane za bezpieczne, są oznaczone zielonym znacznikiem wyboru; złośliwe pliki są oznaczone czerwonym błędem Źródło: Abelssoft $ ('. magnificPopup'). magnificPopup ({
typ: 'obraz'
});

  • Kolbowicz Marek
  • May 30,2022

Leave a Reply