September 01,2022

Aktualizacja Windows 10 Spring Creators w szczegółach

by Kolbowicz Marek

Podobno Microsoft planuje wydanie kolejnej dużej aktualizacji systemu Windows 10 w kwietniu. „The Verge” już zidentyfikował tę nazwę w testowych wersjach kolejnej aktualizacji (Redstone 5). Obejmują one poprawiony pulpit nawigacyjny, więcej ustawień, funkcję osi czasu i całkowicie przeprojektowaną przeglądarkę Edge. W szczególności do przeglądarki dodano kilka zaległych innowacji. Ponadto częściowo odnowiono ustawienia systemu Windows. PCtipp zapoznał się już z wersją zapoznawczą.

Ostateczna wersja następnej aktualizacji systemu Windows 10 zbliża się do końca Źródło: PCtipp $ ('. MagnificPopup'). MagnificPopup ({
typ: 'obraz'
});

Istnieje możliwość usunięcia danych diagnostycznych

Nie tylko samochody, ale także komputery PC zbierają dane o zachowaniu użytkowników. Dobrze: Microsoft zapewnia jeszcze większą przejrzystość dzięki tak zwanym danym telemetrycznym. W tym celu zmieniono ustawienia ochrony danych. Dostęp do poszczególnych folderów lub aplikacji można teraz ogólnie wyłączyć. Historię aktywności można teraz łatwo usunąć za pomocą ustawień.

Większa przejrzystość ochrony danych dzięki Windows 10 Źródło: PCtipp $ ('. MagnificPopup').
typ: 'obraz'
});

Istnieje również łącze, za pomocą którego można wyświetlić dane diagnostyczne. Istnieje również więcej ustawień dostępu do dokumentów, zdjęć i filmów, gdy kilka kont użytkowników jest połączonych z lokalnym komputerem.

Następna strona: Podróż w przeszłość

Galeria zdjęć Microsoft po raz kolejny poprawił opcje ochrony danych

  • Kolbowicz Marek
  • September 01,2022

Leave a Reply