July 28,2022

Aktualizacja Windows 10 Fall Creators: Oto jak zainstalować ją teraz

by Kolbowicz Marek

Od kilku dni wiadomo, że aktualizacja Fall Creators Update dla systemu Windows 10 będzie dystrybuowana od 17 października. Kolejna aktualizacja systemu Windows 10 z wersją 1709 przynosi wiele mniejszych usprawnień, funkcję folderu chronionego i gdzieniegdzie kilka innych ustawień, takich jak rozszerzony menedżer zadań z zasobami karty graficznej. Pokażemy Ci, w jaki sposób, podejmując pewne środki ostrożności, możesz teraz pobrać Aktualizację Fall Creators.

Ważne: i tak nie potrwa to zbyt długo do oficjalnego wydania aktualizacji Fall Creators. Krótko przed startem Microsoft powinien również zaktualizować Media Creation Tool. Z reguły firma z Redmond udostępnia również swojego „asystenta aktualizacji” na tydzień przed oficjalną datą, za pomocą którego można przejść bezpośrednio do ostatecznej aktualizacji po sprawdzeniu systemu. Prawdopodobnie będziesz mógł korzystać z narzędzia w zwykły sposób, jeśli zajmie to zbyt dużo czasu po dacie rozpoczęcia za pośrednictwem centrum aktualizacji systemu Windows. Regularne rozpowszechnianie uaktualnienia może potrwać od kilku tygodni do miesięcy, w zależności od aktualnego systemu Windows 10. Ostatecznie zależy to również od tego, czy załadowano wszystkie aktualne aktualizacje zabezpieczeń i funkcji.

Zalecamy, aby zazwyczaj odczekać, aż otrzymasz aktualizację regularnie za pośrednictwem aktualizacji systemu Windows. Poniższa opcja nie jest odpowiednia dla systemu produktywnego, ale służy do wstępnego wglądu.

Zainstaluj teraz aktualizację Fall Creators

W tej chwili jest tylko jeden sposób na uzyskanie ostatecznej wersji zapoznawczej Aktualizacji Fall Creators. Prowadzi to do niejawnego programu testów systemu Windows. Osoby, które się tam zarejestrowały, mogą od miesięcy korzystać z najnowszej wersji systemu Windows 10. Jednak w tym momencie nie chcemy dawać stuprocentowej gwarancji niezgodności ze sterownikami i programami. Póki co zakładamy, że (prawie) wszystko będzie działać tak samo jak wcześniej, ponieważ jesienna aktualizacja jest mniej więcej ulepszoną aktualizacją twórców. Ostatnia wersja zapoznawcza (Release Candidate 3) zachowywała się bardzo płynnie na naszym urządzeniu testowym Surface Pro 4.

Wybierz ten wpis, aby przejść do ostatniego kandydata do wydania aktualizacji Fall Creators Update Source: PCtipp $ ('. MagnificPopup'). MagnificPopup ({
typ: 'obraz'
});

Jak zostać niejawnym testerem systemu Windows

Warunkiem wzięcia udziału w Insider Testing Program jest zainstalowany system Windows 10 oraz adres e-mail z kontem Microsoft lub Microsoft. Po zarejestrowaniu możesz wybierać spośród kilku dzwonków. W tak zwanym Fast Ringu możesz szybciej uzyskać najnowsze wersje. Tutaj musisz być ostrożny. Aktualizacje szybkiego pierścienia przychodzą szybciej, ale często zawierają więcej błędów niż w tak zwanym wolnym pierścieniu. Dlatego lepiej wybrać wolny pierścień. Ważne: Po zmianie dzwonka czasami może minąć trochę czasu, zanim pojawią się nowe aktualizacje poufnych informacji.

Wybierz "Opóźnione wyświetlanie" (Slow Ring), aby uzyskać bardziej stabilne aktualizacje. Źródło: PCtipp $ ('. MagnificPopup'). MagnificPopup ({
typ: 'obraz'
});

Aby załadować kompilacje Insider, otwórz przycisk Aktualizuj i zabezpiecz w Ustawieniach (klawisz Windows + i). Otwórz zakładkę «Windows Insider Program». Aby uzyskać najnowsze wersje zapoznawcze, najpierw zostaniesz poproszony o połączenie z kontem e-mail. Po kilku sekundach pojawi się lista wyboru, w której możesz określić, jakie treści chcesz otrzymać. Jeśli wybierzesz nową funkcję „Skip-Ahead-Function”, otrzymasz już najnowsze wersje aktualizacji Redstone 4. Microsoft wprowadził tę funkcję dopiero kilka tygodni temu. Aby uzyskać najnowszą stabilną wersję aktualizacji Fall Creators Update, wybierz opcję Następna wersja systemu Windows tutaj. Następnie wybierz Opóźniona reklama. Wybierz Potwierdź.

Uwaga: możesz wylogować się z niejawnego programu testów systemu Windows 10 w dowolnym momencie za pomocą tego samego przycisku, którego użyto do zalogowania. Aby przywrócić ostatnią stabilną kompilację, przywróć urządzenie i system operacyjny za pomocą obrazu odzyskiwania.

  • Kolbowicz Marek
  • July 28,2022

Leave a Reply