June 08,2022

Adobe Photoshop Elements: „Masz nową aktualizację!”

by Kolbowicz Marek

Okno aktualizacji wita $ ('. MagnificPopup'). MagnificPopup ({
typ: 'obraz'
}); To prawie jak w filmie „Dzień świstaka”: chociaż zgadzasz się na instalację za każdym razem, program Photoshop Elements sugeruje zainstalowanie tej samej aktualizacji za każdym razem, gdy ją uruchamiasz. I bez względu na to, co robisz, wydaje się, że po prostu ignoruje aktualizację. Ponieważ następnym razem, gdy uruchomisz program, ponownie zaleca tę samą aktualizację. I znowu. Co robić?

Rozwiązanie: Rozwiązaniem jest uprzednia aktualizacja programu Adobe Application Manager.

W systemie Windows pobierz Menedżera aplikacji tutaj: https://www.adobe.com/de/support/downloads/detail.jsp?ftpID=4773

Na Macu byłoby to tutaj: https://www.adobe.com/de/support/downloads/detail.jsp?ftpID=4774

Opiszemy to dla Windows: Zamknij Photoshop Elements. Uruchom plik pobrany z odpowiedniego linku powyżej. Sugeruje rozpakowanie na pulpicie. Zgódź się na to; nie martw się, utworzy własny folder. Następnie uruchomi się kreator instalacji i przeprowadzi Cię przez cały proces. Następnie ponownie otwórz program Photoshop Elements.

Oczywiście irytujące okno aktualizacji pojawi się ponownie; ale tym razem powinien to być jego ostatni występ: otwórz małe menu obok przycisku po prawej stronie i wejdź w Zainstaluj później. Okno znika. Teraz otwórz menu Pomoc i przejdź do Aktualizacje. Pozwól aktualizacji zainstalować się teraz. Jak tylko skończy lub poprosi o to, zamknij Photothop Elements.

Następnie zalecamy ponowne uruchomienie komputera: Start / Shutdown / Restart. Po ponownym uruchomieniu problem powinien zostać rozwiązany; okno nie pojawia się już podczas otwierania programu Photoshop Elements.

  • Kolbowicz Marek
  • June 08,2022

Leave a Reply